Dotazníkové šetření - mapa školy

Milí rodiče,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky zveřejníme na webu školy a budeme vás o nich informovat.

Šetření probíhá formou tištěného dotazníku, který vám posíláme společně s touto zprávou. Pokud vám tištěná varianta dotazníku nevyhovuje, napište nám. Zašleme vám přístupy do on-line aplikace.

Chtěli bychom Vás také poprosit, zda byste mohli pomoci svým dětem s vyplněním dotazníku. Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník. Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.

Do kdy:/ Vyplněný papírový dotazník ( přinesou v pondělí 12.2. domů děti) doručte své škole do 16.2.2018. Nebo jej pošlete přímo do společnosti Scio na adresu: Scio, Mapa školy, Pobřežní 34, Praha 8, 186 00.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Vyplněné papírové dotazníky budou vybírány následujícím způsobem: učitelem v jednu chvíli nebo do schránky na dotazníky nebo je můžete zaslat přímo společnosti Scio nebo vyplnit elektronicky.

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.